Yeniden Refah Partisi’nde yaprak dökümü: 39 üye AKP için istifa etti

Şanlıurfa’da Yeniden Refah Partisi’nden istifa ederek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisine gelen 39 kişilik grup, AKP’ye katıldı. Şanlıurfa’nın farklı bölgelerinden destek için gelen herkese teşekkür eden Başkan Beyazgül 31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacaklarını belirterek AKP Şanlıurfa MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız için “Her zaman milletinin ve liderinin yanında yer adlığını belirterek dava adamlığı da dik duruş da budur.” dedi.

AKP’ye katılım sağlayanlara Sabah’ın haberine göre parti rozetlerini Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül taktı.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül rozet takma merasiminin ardından “Yeniden Refah Partisinden AKP’ye katılanlara, daha önceden aramıza katılanlara, Anavatan Partisinden aramıza katılanlara ve siz değerli vatandaşlarımızın misafirlerimizin hepsine selam olsun. Her birinize çok teşekkür ediyorum. Evinize yuvanıza hoş geldiniz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir