127 Güzellik Merkezi Bulunan Fenomen Neslim Güngen, Sosyal Medyadan Eşini İhbar Etti: “Boğazımı Kesmekle Tehdit Ediyor”

Dilan Polat ve Engin Polat çiftine yönelik soruşturmada gözler 127 güzellik merkezi bulunan ve Polat çifti gibi lüks yaşamıyla dikkat çeken Neslim Güngen’e çevrilmişti. Güngen’in de malvarlığına soruşturma kapsamında el konulmuştu.

Geçirdiği zor süreçte 11 yıllık eşi İnanç Güngen tarafından aldatıldığını söyleyen Neslim Güngen, ölüm tehditleri aldığını paylaştı.

Anlaşmalı boşanmak istediğini ancak İnanç Günen’i bunu kabul etmediğini dile getiren Neslim Güngen, “Ailemin ve benim başıma bir şey gelirse sorumlusu İnanç Günen’dir” dedi.

‘BOĞAZINI KESERİM’ DİYEREK TEHDİT EDİYOR”

Instagram hesabından yayınladığı videolarda yaşadıklarından bahseden Neslim Güngen, paylaşımında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Emniyet’i de etiketledi. Güngen, paylaşımında şunları söyledi:

“Bu bir ihbar niteliğindedir. İnanç Güngen tarafından anlaşmalı boşanmaya gitmek istiyorum. Ama kendisi anlaşmalı değil çekişmeli değil, savaşmalı bir boşanma istiyor. İnanılmaz zorluklarla etrafımdaki herkese saldırıyor. Ailemin, benim ve çocuklarımın başına bir şey gelirse sorumlusu İnanç Güngen’dir. ‘Boğazını keserim senin’ diyor videoları var ben nasıl 11 yıl böyle bir adama katlanmışım, görmemişim. Polise tabii ki gittim. Ses kayıtları var elimde. Başıma bir şey gelirse bunun da bedelini ödeyeceksin İnanç Güngen.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir